MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9018112
nr 901 8112
Stolar
1 par, 1800-tal
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 juni 2014
kl 18:45:36
350 kr
200 kr
400 kr